opláštenie halových objektov, výstavba oceľových hál+421 / 915 874 596
SpäťÚvod / Montované haly / Prečo si na spoluprácu zvoliť práve našu spoločnosť

Ermont-BS, s.r.o – správny partner pre vaše podnikanie

Ermont-BS, s.r.o – správny partner pre vaše podnikanie

Spoločnosť ERMONT s.r.o. má na konte niekoľko desiatok úspešných montovaných stavieb a minimálne rovnaký počet spokojných klientov na Slovensku ale aj v zahraničí. Dodávame haly rôznych rozmerov a dizajnu, slúžiace na rôzne účely.

Naša firma funguje ako dodávateľská firma, ktorá kompletne pokrýva celý proces obstarania stavby od potrebnej legislatívy, cez výrobu, dopravu a montáž, až po úspešnú kolaudáciu.

Oboznámenie s detailami

Úzky úvodný kontakt s klientom považujeme za kľúčový, nakoľko vieme už v začiatkoch spolupráce poskytnúť poradenstvo, zohľadniť všetky detaily a požiadavky investora. Projektanti a statici sa zapájajú do procesu hneď od začiatku, aby bol investor dostatočne oboznámený s celkovým technickým riešením s príslušnými detailami už pri podpise zmluvy.

Po podpise zmluvy

Po podpísaní zmluvy o dielo spracujú projektanti potrebné statické výpočty a celú potrebnú dokumentáciu posunú do výroby. Následne dochádza k výrobe nosných oceľových konštrukcií opláštenia a ďalších potrebných komponentov.

Výroba montovanej haly

Po obdržaní projektovej dokumentácie prichádza na rad kompletná výroba a následná expedícia všetkých častí haly:

  • oceľovej konštrukcie
  • izolovaného aj neizolovaného opláštenia
  • lemovania
  • klampiarskych prvkov
  • kotviacich komponentov
  • ostatných doplnkov


Montáž haly

Halu montuje skupina skúsených majstrov, ktorých taktiež zastrešuje naša firma. Celý montážny proces je pod dohľadom stavbyvedúceho, ktorým je zamestnanec našej firmy. Okrem dohľadu nad montážou, predstavuje stavbyvedúci aj prvú kontaktnú osobu s investorom počas celej doby výstavby. Po ukončení prác a kolaudácii sa stavba odovzdáva do užívania.

Údržba a reklamácie

Prípadné opravy a údržbu poskytujeme v rámci záručného aj pozáručného servisu - všetko k maximálnej spokojnosti klienta. Kontaktujte našu firmu prostredníctvom kontaktného formulára nižšie a získajte profesionálny prístup vo všetkých etapách obstarania stavby. 

Dopytový formulár

Ak chcete využiť naše služby alebo máte otázku, odošlite nám nasledujúci dopytový formulár.

*
*
*
 
* všetky označené polia sú povinné