opláštenie halových objektov, výstavba oceľových hál+421 / 915 874 596
SpäťÚvod / Montované haly / Moderné obchody – pastva pre naše oči

Moderné obchody – pastva pre naše oči

Moderné obchody – pastva pre naše oči

Za posledné roky pozorujeme rozmach obchodných sietí, neustále nám pred očami pribúdajú rôzne predajne a nákupné centrá. Technológia výstavby, použitá pri väčšine z nich je rýchla a jednoduchá, navyše s nízkymi nákladmi – reč je o montovaných oceľových objektoch, ktorých pozitíva zmietli zo stola klasické murované stavby.

Výhodou oceľových hál je ich kompaktnosť a flexibilita. Veľmi jednoducho a vkusne sa dajú chladné oceľové panely dopĺňat sklom, drevom, či inými materiálmi s rôznymi povrchovými úpravami. Mnohokrát tak vznikajú rôzne architektonické skvosty s veľkými presklenými výkladmi, vkusným priečelím s dokonalou súhrou osvetlenia, čo mu dodáva pompéznosť a nádych luxusu.

Psychológovia tvrdia, že na človeka pri nakupovaní pôsobí nielen pekne uložený tovar v regáloch a usmievajúca sa predavačka, ale aj príjemná atmosféra a vzhľad interiéru vrátane stien, stropu a podlahy. Keď sa k tomu pridá vhodné osvetlenie a príjemná klíma, zákazník má hneď lepšiu náladu, a to je práve cieľom každého predajcu. Vytvoriť také prostredie, aby vhodne vplývalo na ľudí a dodávalo jeho obchodu vážnosť a zároveň príjemný vzhľad.

Moderná doba prináša so sebou mnoho možností. Naša firma, ruka v ruke s najnovšími požiadavkami trhu vám vytvorí montovanú oceľovú halu s vynikajúcimi technickými vlastnosťami a moderným dizajnom. Sme radi, že môžeme vytvoriť príjemné prostredie pre vás aj vašich zákazníkov. Potrebujete modernú halu 'na mieru'? Žiadny problém, napíšte nám cez náš dopytový formulár.

Dopytový formulár

Ak chcete využiť naše služby alebo máte otázku, odošlite nám nasledujúci dopytový formulár.

*
*
*
 
* všetky označené polia sú povinné