opláštenie halových objektov, výstavba oceľových hál+421 / 915 874 596
SpäťÚvod / Montované haly / Administratívne montované haly

Administratívne montované haly

Administratívne montované haly

Moderné montované haly majú široké spektrum využitia. Výnimkou nie sú ani administratívne budovy, ktoré dokážu zastrešiť množstvo kancelárií, predajňu, aj skladové, či výrobné priestory a to všetko pod jednou strechou! Obstarávací čas a cena takejto haly sú v porovnaní s klasickou murovanou stavbou omnoho efektívnejšie, preto sa táto investícia rozhodne vyplatí.

Dispozičné riešenia

Administratívne budovy, ktoré dodávame, sú zväčša jedno alebo dvojposchodové budovy s výrazným vstupom, recepciou, či predajňou a zasadacou miestnosťou, ktorá plní reprezentatívnu funkciu firmy. Záležať si dávame aj na dispozičnom riešení ostatných poschodí. Jednotlivé miestnosti sú riešené veľmi prakticky a jednoducho. Veľmi vhodným riešením je umiestnenie skladových priestorov do zadnej časti haly, pričom je zaručený bezpečný a jednoduchý prechod z jej prednej časti. Všetky tieto náležitosti vopred konzultujeme s klientom.

Opláštenie administratívnej haly

Administratívna hala býva opláštená sendvičovými panelmi, ktoré zaručujú príjemnú klímu vo vnútri budovy vo všetkých ročných obdobiach. S ohľadom na požiadavky klienta, navrhujeme vnútorné deliace priečky klasicky vymurovať alebo použiť sadrokartónové steny. Po obvode haly sa inštalujú klasické plastové okná, alebo na umocnenie elegancie – hliníkové okná. V strechách sa na osvetlenie vnútorných priestorov dobre osvedčili svetlíky.

Veľký výber farieb

Keďže hala má slúžiť aj na upútanie pozornosti, naši klienti sa neboja pustiť ani do výraznejších farebných kombinácií. Vhodné je farebnosť haly zladiť s farbami firmy a na čelo haly umiestniť firemné logo. Pozornosť upútajú aj veľké presklené plochy, svetlolamy, predsadené okná, či kombinácia rôznych materiálov, napríklad aj kameňa. Veľmi elegantne pôsobí tiež kombinácia šedých odtieňov s čiernou, či bielou farbou. Zaujímavým prvkom je tiež umiestnenie prístrešku nad vchod do budovy. 

Dopytový formulár

Ak chcete využiť naše služby alebo máte otázku, odošlite nám nasledujúci dopytový formulár.

*
*
*
 
* všetky označené polia sú povinné