opláštenie halových objektov, výstavba oceľových hál+421 / 915 874 596
SpäťÚvod / Izolácie / Izolácia Thermano

Izolácia Thermano

Izolácia Thermano

Thermano sú tepelnoizolačné panely s bezkonkurenčnou energetickou efektívnosťou. Dokážu znížiť spotrebu energií až o 40%. Vďaka veľkej tepelnej hustote a štruktúre uzavretých komôrok sú výnimočne trvácne.

 

Bezpečný materiál

Thermano je bezpečný materiál a spĺňa všetky požiadavky protipožiarnej bezpečnosti. Je odolný voči plesniam a hubám, neprepúšťa vlhkosť ani nečistoty zo vzduchu, zabezpečuje zdravú a sviežu klímu  v objekte. Je bezpečný aj pre životné prostredie, neobsahuje žiadne škodlivé zložky a je možné ho aj zrecyklovať a opätovne použiť.

 

Efektívne riešenie

V porovnaní s dostupnými materiálmi - polystyrénom, minerálnom je vstupná investícia trochu vyššia, ale celková efektívnosť je neporovnateľne vyššia. Použitím izolačných dosiek Thermano môžete zvýšiť aj trhovú cenu zatepleného objektu.

 

Výhody izolačných dosiek Thermano 

Ak ich porovnáme s ostatnými tepelno izolačnými materiálmi v rovnakej hrúbke, ich nesporným plusom je veľmi nízky súčiniteľ tepla  λ= 0,023 W/mK. Je to jeden z najlepších izolačných parametrov v súčasnosti.

 

Rozdelenie izolačných dosiek Thermano

Šikmé strechy Ploché strechy Podlahy Agro

 

 

Super-zateplenie, ktoré sa jednoducho a rýchlo montuje


 

Super-zateplenie, ktoré má vysokú energetickú efektívnosť


 

Super-zateplenie, ktoré neprepúšťa vlhkosť

 

Dopytový formulár

Ak chcete využiť naše služby alebo máte otázku, odošlite nám nasledujúci dopytový formulár.

*
*
*
 
* všetky označené polia sú povinné
 
Zemné izolácie

Izolácie

Podzemné časti budov aj konštrukčné prvky montovaných hál sú obvykle namáhané rôznymi vplyvmi - vodou, chemickými látkami v zemine, koróznymi vplyvmi alebo...