opláštenie halových objektov, výstavba oceľových hál+421 / 915 874 596
SpäťÚvod / Firma / Naši partneri

Naši partneri

RUUKKI

Ruukki dodáva komponenty na báze kovov, systémy a integrované systémy pre stavebníctvo a strojárenský priemysel. Spoločnosť má široký sortiment produktov z kovu a služieb. Ruukki má prevádzky v asi 30 krajinách a zamestnáva okolo 11 800 ľudí.

Ruukki Construction: výkonné, čas šetriace riešenia oceľových konštrukcií pre komerčné a priemyselné stavby, ako aj pre základy infraštruktúry a projekty dopravnej infraštruktúry.

Ruukki Metals: produkty z ocele a pridruženej prefabrikácie, logistické a skladové služby. Zodpovedný za výrobu ocele a servisné strediská.

 

 

PANELTECH

Výrobná spoločnosť Paneltech s.r.o.ponúka služby širokému segmentu priemyselných zákazníkov a jednotlivcov, ktorí ocenia kvalitu a životnosť výrobkov a spoľahlivosť a včasnosť služieb. Zabezpečuje komplexný záručný a pozáručný servis.

Zákazníkom ponúka široký sortiment stavebných materiálov , ako sú: sendvičové panely, mäkké PIR izolačné dosky, priemyselné brány, chladenie a zmrazovanie, chladiarne a mraziarne v modulárnom systéme, panely a lišty (styropapa, styrodur), oceľové konštrukcie, hliník a PVC stolárstva, výrobky z nehrdzavejúcej ocele, vráta a nakladacie systémy značky Hörmann.

Špecializované služby v oblasti: montáž sendvičových panelov, dverí, chladenie a oceľových konštrukcií, zváranie a spracovanie plechu a výplň s polyuretánovou penou PUR, štúdie škodlivých látok pri práci.

 

K&J&G a.s.

Spoločnosť K&J&G a.s. je výrobcom kompletného odvodňovacieho odkvapového systému pod obchodnou značkou K&J&G. História spoločnosti sa začala písať v roku 1993 klampiarskou výrobou v Čachticiach. Neskôr sa stala výroba odkvapového systému K&J&G hlavnou výrobnou činnosťou spoločnosti.

V súčasnom období spoločnosť zamestnáva približne 300 zamestnancov. Výrobná časť produkuje na trh 1000 klampiarskych prvkov a obchodná časť ďalších 1500 položiek materiálov, náradia, doplnkov a strojov a pod.

 

SOUDAL

SOUDAL sa radí medzi popredných výrobcov polyuretánových pien, silikónových tmelov, MS polymérov a lepidiel. V produkcii a vývoji polyuretánových pien predstavuje svetovú špičku.

Vďaka výraznej podpore výskumu a najmodernejším technológiám uvádza SOUDAL na trh výrobky výnimočných kvalít, na ktoré vlastní niekoľko registrovaných ochranných patentov. Disponuje siedmimi výrobnými závodmi na štyroch kontinentoch a obchodné zastúpenia má v 35 krajínách sveta. 

 

WÜRTH

Obchodná spoločnosť, ktorá ponúka montážny a spojovací materiál určený na profesionálne využitie.

Široký sortiment s viac ako 100.000 produktmi vysokej kvality zahŕňa: spojovací a kotviaci materiál, nástroje na obrábanie, ručné náradie, elektrické a pneumatické náradie, chemické prostriedky, ochranné pracovné pomôcky a pod. Našimi zákazníkmi sú ako drobní remeselníci či malé firmy, tak aj veľké spoločnosti a priemyselné podniky z rôznych odvetví a branží: autoopravárenstva, kovo a drevospracovania, stavebníctva, údržieb, inštalácií a pod.

 

BALEXMETAL

BALEX METAL zaručuje materiály najvyššej kvality. Už viac ako 20 rokov ponúka doplnkové a optimálne systémové riešenie pre obyvateľov, priemysel a poľnohospodárstvo. Podrobné technické myslenie a moderné technológie umožňuje vytvárať produkty, ktoré plne vyhovujú potrebám dnešných investorov.

V súčasnej dobe má spoločnosť 5 špecializovaných výrobných závodov, 21 obchodných zastúpení v Poľsku a 6 v zahraničí. Neustále rozvíja vývozné aktivity v súlade s výrobnou kapacitou spoločnosti a potreby zahraničných zákazníkov. Neustále zlepšuje kvalitu výrobkov, zavádzaním nových technológií a rozširuje sortiment.