opláštenie halových objektov, výstavba oceľových hál+421 / 915 874 596
SpäťÚvod / Montované haly / Montované haly

Montované oceľové haly

Montované oceľové haly

Hľadáte pre svoje podnikanie nové priestory? Potrebujete výrobnú halu, skladové alebo administratívne priestory? Možno vás osloví možnosť lacného, rýchleho a efektívneho riešenia, akou je dodávka montovanej haly.

Montované haly majú v súčasnosti veľký úspech najmä pre svoju jednoduchosť, časovú aj finančnú nenáročnosť a flexibilitu. Vďaka komplexnému riešeniu, ktoré vám ponúkame, môžete začať využívať objekt za krátky čas a nezdržiavať sa stavbou murovaných budov, náročných na čas aj financie.

Dômyselnosť a flexibilita montovaných hál

Výhody montovaných hál vysoko prevyšujú ich negatíva, ak vôbec nejaké majú. Montovaná hala je flexibilná, t. j.rýchlo a jednoducho je možné k hale pribudovať nové priestory a meniť jej rozmery, vzhľadom k aktuálnym požiadavkám klienta. Haly majú široké využitie v rôznych oblastiach priemyslu, obchodu, športu ale aj v poľnohospodárskej, či potravinárskej výrobe.

Jednopodlažné i viacpodlažné haly

Mimoriadne variabilné strešné a stenové systémy poskytujú riešenia aj pre tých najnáročnejších klientov. Jednopodlažné haly sú vhodné najmä ako skladové priestory, výrobné haly a multifunkčné haly na šport. Patria medzi najčastejšie realizované projekty, pri ich montáži používame naše overené postupy a technológiu.

Na rozdiel od jednopodlažných, viacpodlažné montované objekty musia spĺňať oveľa prísnejšie normy na stabilitu a presnosť. Tvoria ich stĺpy, stabilne upevnené do základov, nosníky a upevňovacie prvky. Ďalšími stabilizačnými prvkami u týchto objektov sú zavetrovacie tiahla, stabilizačný rám a betónové múry alebo jadrá.


Naša spoločnosť je na trhu už od roku 2004 a máme za sebou mnoho realizácií po celom Slovensku aj v zahraničí. Poskytujeme komplexné riešenie vrátane vybavenia stavebného povolenia, vypracovania a predstavenia projektu aj v 3D koncepte budovy, podrobné vypracovanie harmonogramu prác a konečný čas, potrebný na realizáciu. Používame overené postupy, najkvalitnejšie materiály a moderné technológie. Všetko k vašej maximálnej spokojnosti. K dispozícii sú vám referencie našich spokojných zákazníkov vo fotogalérii realizácií.
 

Dopytový formulár

Ak chcete využiť naše služby alebo máte otázku, odošlite nám nasledujúci dopytový formulár.

*
*
*
 
* všetky označené polia sú povinné