opláštenie halových objektov, výstavba oceľových hál+421 / 915 874 596
SpäťÚvod / Montované haly / Montované haly pre poľnohospodárstvo

Montované haly pre poľnohospodárstvo

Montované haly pre poľnohospodárstvo

Montované haly pre poľnohospodárstvo slúžia predovšetkým na uskladnenie rôznych plodín, ustajnenie zvierat, alebo garážovanie poľnohospodárskych strojov. Taktiež dodávame rôzne prístrešky, jazdiarne, senníky a pod. Podľa druhu uskladnených plodín majú naši klienti možnosť zvoliť zateplenú alebo nezateplenú skladovú halu

Zateplená poľnohospodárska hala

Pozostáva z nosnej rámovej oceľovej konštrukcie a sendvičových panelov, ktoré zaistia dobrú tepelnú izoláciu. Tento systém je vhodný pre ustajnenie rôznych druhov zvierat a skladovanie plodín, citlivých na prudkú zmenu teploty. Do týchto zateplených montovaných hál odporúčame osadiť sekčné vráta alebo zateplené posuvné brány. Osvetlenie je možné vyriešiť bočnými okennými otvormi alebo súvislými presklenými pásmi, prípadne podľa druhu plodiny zvoliť halu bez okien. Strechu haly tvoria kvalitné trapézové plechy s vrstvou izolácie. Na strechu alebo boky haly je možné nainštalovať vetrací systém.

Nezateplená poľnohospodárska hala

Pre nenáročné plodiny je možné zvoliť jednoduchú halu, opláštenú trapézovými plechmi. Obľúbenou variantou našich klientov na tieto účely je aj nezateplená hala oblúkovitého tvaru. Skladá sa z jednotlivých sekcií, ktoré je možné podľa potreby uberať alebo pridávať. Oblúková hala je veľmi flexibilná, ľahká, finančne nenáročná a ľahko zmontovateľná. Na rozdiel od klasických oceľových rámov, rámy oblúkových hál nevyžadujú betónové kotvenie do základov, to je zabezpečené jednoduchými oceľovými kotvami. Haly pre uskladnenie obilnín zvykneme montovať na vyvýšený betónový sokel, a to hlavne kvôli zvýšenému tlaku na spodnú časť haly.

Naši klienti volia montované haly najmä kvôli:

  • lacnejšiemu a rýchlejšiemu riešeniu
  • kvalitným a trvácnym materiálom
  • projektovaniu haly na mieru pre konkrétneho klienta
  • záručnému aj pozáručnému servisu
  • osobitnému prístupu a odbornému poradenstvu
  • serióznemu jednaniu  

Kontaktujte našu spoločnosť pomocou dopytového formuláru, nezáväzne vám poradíme a vypracujeme cenovú ponuku pre vaše nové priestory a v prípade záujmu vaše požiadavky radi prenesieme do reality.

Dopytový formulár

Ak chcete využiť naše služby alebo máte otázku, odošlite nám nasledujúci dopytový formulár.

*
*
*
 
* všetky označené polia sú povinné